{gallery}aktualnosci/marzec2008/turniej{/gallery}
W Zespole Szkół Nr 3 im. Wł. Grabskiego w Kutnie w dniu 28 lutego 2008 roku odbyły się eliminacje okręgowe XIII Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich.
W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 2600 uczniów z 99 szkół ekonomicznych z całego kraju. Do udziału w eliminacjach okręgowych wytypowano 388 uczniów .
Zgodnie z obowiązującym wykazem turniejów i olimpiad zawodowych, laureaci i finaliści Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, dlatego też Turniej cieszy się wielką popularnością wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu ekonomicznym. Do nas przyjechali uczniowie z Sieradza i Opoczna . Naszą szkołę reprezentowali Magdalena Lepalczyk z klasy IV TH i Paweł Jędrzejczak z klasy IV TE.
Mamy nadzieję, że będą oni reprezentować naszą szkołę i miasto również w etapie centralnym Turnieju.
Koordynatorem Turnieju w naszej szkole i opiekunem merytorycznym jest pani Anna Wasielewska.
 Do obejrzenia pozostałych zdjęć zapraszamy do galerii