sl271059_2.jpgUczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach sportowych w ramach "Licealiady" w mistrzostwach Powiatu i Rejonu w lekkiej atletyce. Dziewczęta i chłopcy uczestniczyli w następujących konkurencjach: bieg na100m, bieg na 400m, bieg na 800m dziewcząt i 1500m chłopców, bieg 4x100 m , pchnięcie kulą, skok w dal. W wyniku osiągniętych rezultatów sportowych zarówno dziewcząt jak i chłopców wywalczyliśmy znakomite II miejsce w Powiecie, otrzymując puchary i dyplomy oraz zakwalifikowali się do zawodów Rejonowych. W zawodach Rejonowych dziewczęta i chłopcy naszej szkoły rywalizowali z takimi szkołami jak: ZS Nr 1 w Kutnie, ZSP Nr 1 w Łowiczu, I LO w Łowiczu, LO PRUS Skierniewice, II LO Łowicz, ZS Nr 3 Skierniewice. W punktacji generalnej chłopcy naszej szkoły zajęli bardzo wysokie III miejsce w Rejonie, natomiast dziewczęta VI miejsce w Rejonie.