8.jpgDziś w naszej szkole odbył się po raz pierwszy konkurs informatyczny, w którym uczestnicy walczyli o tytuł: "Mistrza informatyki Zespołu Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie". Głównym celem konkursu było ujawnienie i rozwijanie talentów informatycznych naszych uczniów. W szranki zawodów stanęło więc trzynastu uczniów:

1.Adrian Kostyniak - kl. III BLPz
2.Daniel Kowalik - kl. II LPs
3.Dawid Cichocki - kl. II BLPz
4.Jakub Szymczak - kl. IV TE
5.Jakub Tybura - kl. II TH
6.Kamil Byczkowski - kl. II TH
7.Karol Szydłowski - kl. III LPe-a
8.Łukasz Wiśniewski - kl. II BLPz
9.Marcin Sobczak - kl. II ALPz
10.Marcin Turkowski - kl. IV TE
11.Mateusz Trzaskalski - kl. II ALPz
12.Piotr Scibor - kl. II LPs
13.Rafał Rzetelski - kl. II BTE

Konkurs przebiegał w II etapach. W pierwszym uczestniczy musieli odpowiedzieć w teście internetowym na 50 pytań. Następnie przystąpili do II etapu ,w ramach którego utworzyli stronę internetową. Walka o tytuł do końca była bardzo zacięta, jednak na finiszu najlepszy okazał się Adrian Kostyniak z klasy III BLPz, który zdobył pierwsze miejsce, tytuł i nagrody. Drugie miejsce i tytuł wicemistrza wraz z nagrodami  Dawid Cichocki z kl. II BLPz, zaś trzecią pozycję zajął Jakub Szymczak z klasy IV TE.

W jury oceniającym prace uczestników i czuwającym nad przebiegiem konkursu znaleźli się:
p. dyr. Henryka Engel
p. Krzysztof Pawłowski
p. Mariusz Kozarski
Justyna Kubiak z klasy II TH

Sponsorem konkursu była firma MPC Kutno Paweł Oleksiewicz .

logo.jpg

Do obejrzenia zdjęć z konkursu zapraszamy tutaj