puchar.jpgW dniu 2 kwietnia 2007 roku odbył się w Warszawie finał I Edycji Międzypowiatowego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej, na których uczeń klasy II LPe-a Jakub Kozajda zdobył wyróżnienie, a w nagrodę weźmie udział w wycieczce do Brukseli. Głównym celem niniejszego wyjazdu będzie wizyta w Parlamencie Europejskim, zapoznanie się z pracą posłów oraz zasadami funkcjonowania tej ważnej instytucji Unii Europejskiej. Organizatorem Konkursu było Stowarzyszenie Kutnowskie Centrum Europejskie, a patronat honorowy objęli:
p. Wojciech Olejniczak - Wicemarszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej oraz Andrzej Szejna - Poseł do Parlamentu Europejskiego. Opiekunką młodzieży naszej szkoły była p. Renata Ignaczak.
Klaudia Wierzbicka z klasy IV TE zdobyła I miejsce w kategorii plakat na XVII Seminarium Studenckim "Problemy ochrony środowiska" w Łodzi. Konkurs ten był zorganizowany przez Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej. Opiekunką uczennic była p. Renata Ignaczak