W dniu 10.06.2015r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole Sarah Wanjura – studentkę technologii żywności pochodzącą z Teksasu, z miejscowości Lubbock. Sarah znalazła się w Polsce w ramach międzynarodowej wymiany uczniów zorganizowanej przez Izbę Rolniczą. 
Została serdecznie przywitana przez dyrektora naszej szkoły pana Wojciecha Banasiaka, który w imieniu dyrekcji i uczniów zaprosił ją do udziału w lekcjach, a także podzielenia się swoimi wrażeniami z pobytu w Polsce. Sarah uczestniczyła w zajęciach z kształcenia zawodowego:
kadry i płace oraz organizowanie działalności gospodarczej oraz matematyki i języka angielskiego razem z klasą II technik ekonomista. Zauważyła, że nasi uczniowie reprezentują wysoki poziom wiedzy oraz wykonują dużo ćwiczeń praktycznych na zajęciach.


Na pamiątkę wizyty w Kutnie Sarah otrzymała upominek ufundowany przez naszą szkołę i organ prowadzący - Starostwo Powiatowe. Sarah podziękowała za gościnność i serdeczne przyjęcie - dyrekcji, nauczycielom, a przede wszystkim uczniom.
Pomysłodawcami tej wizyty były p. Sylwia Kubiak oraz Krzysztofa Kucharska- uczennica klasy IITE, u której Sarah przebywa podczas pobytu w Polsce.