27 listopada 2017 r. w Gimnazjum  nr 1/ SP nr 7 w ramach Licealiady odbył się finał Mistrzostw Powiatu Kutnowskiego  w piłce ręcznej chłopców, podczas którego wystąpiły drużyny z lokalnych szkół średnich: Zespołu Szkół nr 1 im. S. Staszica, Zespołu Szkół nr 3 im. W. Grabskiego,  I LO im. J.H. Dąbrowskiego, II LO im. J. Kasprowicza, ZS CKR w Mieczysławowie i ZSZ nr 2 im. dr. A. Troczewskiego w Kutnie.

Reprezentacja  „Grabskiego” nie pozwoliła przeciwnikom odetchnąć, walcząc z zaangażowaniem o każdą celną bramkę. Chłopcy zademonstrowali wysoki poziom gry i skuteczność ataku, które doprowadziły drużynę do zwycięstwa.

Szczypiorniści z „Grabskiego” w składzie: Szymon Pawlak z kl. IV TE, Mateusz Kaźmierczak i Kacper Szymaniak z kl. IV TL, Kacper Gajewicz z kl. III TL, Mateusz Rosa z kl. II TH, Patryk Cieśliński, Przemysław Lipiec, Błażej Domański, Jakub Kowalski, Mateusz Jóźwiak z kl. II TI, Kacper Szyszka i Maciej Józefowicz z kl. II TE, Jakub Katarzyński z kl. I TL i Patryk Szadkowski z kl. II TL  uzyskali tytuł Mistrza Powiatu i awansowali do zawodów rejonowych w Łowiczu.

Gratulujemy naszym zwycięzcom  i życzymy powodzenia w Łowiczu!