9 października na obiektach Małej Ligi Baseballowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Dziewczęta miały do pokonania dystans  8 x 700m, natomiast chłopcy  8 x 1000m. Wśród sztafet damskich wystartowały szkoły: I LO im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, ZS nr 1 im. Stanisława  Staszica, I LO PUL, ZS nr 3 im. Władysława Grabskiego. Dziewczęta naszej szkoły w zawodach zajęły II miejsce, ustępując nieznacznie I LO PUL. To znakomity wynik.  Skład reprezentacji dziewcząt ZS nr 3 im. Władysława  Grabskiego w Kutnie: Daria Gładysiak, Wiktoria Harążka, Dominika Klonowska, Julia Krysztofiak, Sylwia Kubiak, Sandra Kucharska, Emilia Kuźmin, Julianna Skalska, Natalia  Szczęsna.

Chłopcy z ZS nr 3 im. Władysława Grabskiego zwyciężyli w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Trzeba dodać, że to sukces w pełni zasłużony- laureaci pierwszego miejsca po prostu byli najlepsi. Skład reprezentacji chłopców naszej szkoły: Szymon Andrzejczak, Marcel Jabłoński, Jakub Katarzyński, Brajan Kostrzewa,  Norbert Michalski, Kacper Szyszka, Szymon Świerczyński, Łukasz Zalewski, Cezary Zielonka. Wśród sztafet męskich wystartowały szkoły: I LO im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, ZS nr 1 im. Stanisława Staszica, I LO PUL, ZS nr 3 im. Władysława Grabskiego  oraz ZS nr 4 im. Zygmunta Balickiego.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1. I LO PUL Kutno 
2. Zespół Szkół nr 3 w Kutnie

3. I LO w Kutnie 
4. Zespół Szkół nr 1 w Kutnie

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1. Zespół Szkół nr 3 w Kutnie
2. I LO PUL Kutno 
3. Zespół Szkół nr 1 w Kutnie
4. I LO w Kutnie