Uczennica naszej szkoły- Patrycja Gruszczyńska z klasy III TE - wykonała pracę w ramach VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Kultura bezpieczeństwa” zorganizowanego przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. Turniej od lat cieszy się  dużym zainteresowaniem młodzieży. Z tym większą satysfakcją trzeba podkreślić, że wyróżnienie otrzymał projekt Patrycji Gruszczyńskiej. Zostanie on zamieszczony w kalendarzu Okręgowego Inspektoratu Pracy na 2019 rok. Uczennica wykazała się pomysłowością, talentem plastycznym i wiedzą z zakresu bezpieczeństwa i higieny  pracy. Gratulujemy!

19 listopada w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Łodzi  odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród  uczestnikom. Szczegóły na stronie: https://lodz.pip.gov.pl

Koordynatorką  konkursu w naszej szkole była pani Maria Pływacz.