11 listopada reprezentacja zawodniczek z naszej szkoły wzięła udział w  XI Turnieju Siatkówki Dziewcząt o Puchar Starosty Kutnowskiego. Zawody zostały rozegrane z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W turnieju udział wzięło osiem szkół ( dwie z Gostynina, jedna z Krośniewic oraz pięć z Kutna), których reprezentacje  zostały podzielone na dwie grupy.

Naszymi rywalkami w grupie A były drużyny z ZS nr 1 im. S. Staszica w Kutnie, z ZS w Gostyninie i z II LO im. J. Kasprowicza w Kutnie.

Wyniki poszczególnych meczów w grupie:

  • ZS w Gostyninie : ZS nr 3 im. W. Grabskiego w Kutnie 0:2 (10:15)(14:16).
  • ZS nr 1 im. S. Staszica : ZS nr 3 im. W. Grabskiego 1:2 (15:12)(09:15)(07:09).
  • II LO im. J. Kasprowicza : ZS nr 3 im. W. Grabskiego 0:2 (14:16)(06:15).

Wyniki uzyskane w grupie dały nam w niej pierwsze miejsce, dzięki  czemu dziewczęta awansowały do finału turnieju. W finale spotkaliśmy się z reprezentacją LO z Gostynina i po bardzo dobrej grze naszego zespołu odnieśliśmy zwycięstwo 2:0 (15:04)(15:12).

Najlepszą zawodniczką naszego zespołu wybrano Klaudię Kubiak, natomiast Julia Beszczyńska otrzymała nagrodę MVP  turnieju.

Reprezentacja szkoły grała w następującym składzie: Angelika Michalak, Joanna Kolos, Klaudia Kubiak, Julia Beszczyńska, Martyna Turowiecka, Weronika Ślebocka, Natalia Kopeć, Weronika Winiecka, Dominika Klonowska. Trenerem drużyny był pan Marcin Rymarkiewicz.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!