2 lutego w restauracji ,,Westa” odbył się bal studniówkowy uczniów klas maturalnych. Część oficjalną prowadzili Patrycja Sójecka z kl. IV TOR i Gracjan Estkowski z kl. IV TE. Oczywiście uroczystość rozpoczęła się polonezem, w którym- co jest tradycją naszej szkoły- wzięli udział nie tylko uczniowie, ale również wychowawcy klas maturalnych, a wszystkich prowadziła pierwsza para: pan dyrektor Wojciech Banasiak i Kinga Adamczewska z kl. IV TOR. Następnie głos zabrała przedstawicielka Rodziców- organizatorów przedsięwzięcia- pani Ewa Witkowska, a Michał Czekalski z kl. IV TI zaśpiewał piosenkę pt.,,Życzenia z  całego serca...”. Potem przyszła kolej na wypowiedzi młodzieży- uczniowie podziękowali dyrekcji za opiekę, nieustanne czuwanie nad nimi, stawianie im ambitnych celów i motywowanie do sukcesów, a każda klasa swojemu wychowawcy za wyrozumiałość, życzliwość i trud włożony w kształtowanie osobowości wychowanków. Wyrazem wdzięczności były piękne kwiaty. Po tej wzruszającej chwili pan dyrektor Wojciech Banasiak ogłosił rozpoczęcie balu.

Teraz przyszedł czas na poloneza pokazowego przygotowanego przez pana Marcina Rymarkiewicza. Piękny układ wspaniale wykonany przez młodzież zachwycił uczestników studniówki. A potem rozpoczął się bal- radosne tańce, smaczne jedzenie, tort o północy- ostatnie chwile beztroski przed przygotowaniami do egzaminów  maturalnych.

Warto podkreślić, że w studniówce uczestniczyły następujące klasy: IV TE z wychowawczynią panią Moniką Kozarską, IV TL z wychowawczynią panią Elżbietą Trawczyńską, IV TH z wychowawczynią panią Aleksandrą Szymańską, IV TOR z wychowawczynią panią Agatą Krzyżyńską i IV TI z wychowawcą panem Rafałem Prętkiewiczem. Koordynatorem studniówki była pani Elżbieta Trawczyńska.