KOMUNIKAT  DYREKTORA  SZKOŁY!!!
kształcenie na odległość w szkołach przedłużone

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 3 czerwca br. została przedłużona do dnia 26 czerwca 2020 r. przerwa w nauczaniu stacjonarnym 
w jednostkach systemu oświaty. 

Oznacza to, że w czasie ograniczenia funkcjonowania szkół związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka jest w tym czasie realizowana na odległość. Przypominam, że uczniowie są zobowiązani uczestniczyć w zaproponowanych przez nauczycieli zajęciach, wykonywać i przesyłać do nauczycieli zadane prace, regularnie sprawdzać pocztę elektroniczną oraz na bieżąco śledzić komunikaty na stronie internetowej szkoły. 

W tym czasie umożliwiamy również uczniom konsultacje z nauczycielami na terenie szkoły oraz zapewniamy możliwość korzystania z biblioteki szkolnej.

 W czasie ograniczenia funkcjonowania szkoły interesanci są obsługiwani wyłącznie telefonicznie pod numerami telefonów (24) 3557879; 
(24) 3557884; fax: (24) 3557881 lub drogą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

Kutno, 5 czerwca 2020 r.

Wojciech Banasiak
Dyrektor
Zespołu Szkół Nr 3 
im. Władysława Grabskiego w Kutnie