Młodzież naszej szkoły chętnie i aktywnie bierze udział w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. 02 grudnia pan dyrektor Wojciech Banasiak wręczył nagrody oraz dyplomy laureatom i osobom wyróżnionym w ważnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

W ostatnim czasie w szkole odbyły się liczne konkursy szkolne. Uczniowie mieli okazję zmierzyć się z językiem angielskim zawodowym w ramach konkursu Business English (poziom B2). Nagrody ufundował pan dyrektor Wojciech Banasiak. Najlepsze wyniki osiągnęli:

  • I miejsce  - Karina Głowacka  - klasa 3TLg, 
  • II miejsce - Patryk Bardziński - klasa 3TLp, 
  • III miejsce Dobrosława Cieślak - klasa 3TLp.

Wyłoniono również, laureatów w następujących konkursach plastycznych: 

"Ten kraj z tego jest znany. Mapa atrakcji turystycznych": 

  • I miejsce  - Noemi Krajewska  - klasa 2TR, 
  • II miejsce - Dominika Zdanowska  - klasa 3TE g, Patrycja Stępniak – klasa 3 TE g,
  • III miejsce  -  Kinga Gajewicz – klasa 2 TR. Piotr Wieczorkowski – klasa 2 TE, Angelika Szymańska – klasa 2 TE

"Twórcy najnowszych technologii na tle swojego kraju": 

  • I miejsce - Igor Wojtera klasa - klasa 3TR, Natalia Neugebauer - klasa 4TE,
  • II  miejsce - Anna Markiewicz - klasa  3TEg,
  • III miejsce  - Justyna Michałowska - klasa 4TOR, 

wyróżnienia: Julia Zalewska – klasa 3TR, Kinga Pietrzak  - klasa 3TR

Pomysłodawcą i koordynatorem była pani Anna Peda - nauczyciel języka angielskiego zawodowego.

W ramach projektu Akademia Przedsiębiorczości w Łódzkiem, uczennice naszej szkoły zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego, gdzie miały za zadanie przygotować projekt biznesplanu. I miejsce zajęła Paulina Kuźnicka uczennica kl. III TE p, III miejsce - Wiktoria Górkiewicz kl. III TE g. Wyróżnienia otrzymały także: Joanna Jagielska i Natalia Chmielecka z klasy III TE g.

Koordynatorem konkursu w naszej szkole była p. Agnieszka Drapińska. 

Uczennice naszej szkoły Natalia Neugebauer z kl. IV TE oraz Wiktoria Górkiewicz – kl. III TE g wykazały się bogatą wyobraźnią, niezwykłymi zdolnościami plastycznymi oraz ogromną pomysłowością w X edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Kultura bezpieczeństwa” zorganizowanego przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. Zostały wyróżnienie przez komisję konkursową ciekawymi nagrodami. Ich prace znalazły się w kalendarzu OIP w ŁODZI na rok 2022.
Koordynatorem konkursu w naszej szkole była p. Maria Pływacz.

Wszystkim uczniom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i chęć udziału w konkursach  oraz gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczestnikom.

Wręczanie nagród w konkursach pozaszkolnych odbyło się w szkole ze względu na czasowe ograniczenia funkcjonowania instytucji w okresie stanu zagrożenia epidemicznego.