bezpieczni ose

komunikat 2711

biala wstazka

Komunikat

 

Informuję, że do 29 listopada 2020 r. przedłużono zawieszenie zajęć stacjonarnych. Oznacza to, że uczniowie szkół ponadpodstawowych nadal będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.

Zajęcia odbywać się będę na platformie Classroom zgodniez tygodniowym rozkładem zajęć.

Proszę o śledzenie na bieżąco komunikatów na stronie internetowej szkoły i w dzienniku elektronicznym.

 

Kutno, 6 listopada 2020 r.

 

Henryka Engel
wicedyrektor szkoły

Szanowni Państwo, Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice

 

            zapraszam do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi przygotowanymi przez Ministerstwo Zdrowia na temat bezpieczeństwa epidemicznego i zasad odbywania kwarantanny w związku z koronawirusem.

Przypominam, że na stronach Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego znajdują się aktualne informacje
na temat koronawirusa:

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie,
www.gov.pl/koronawirus.

Jednocześnie w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach, zwracam się z gorącym apelem, aby w czasie najbliższych tygodni, kiedy będzie prowadzone zdalne nauczanie, młodzież pozostała w domach, a wszelkie kontakty koleżeńskie i towarzyskie ograniczyła do niezbędnego minimum.

Henryka Engel

wicedyrektor szkoły

 

komunikat

14 października  to szczególny dzień dla wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty – Dzień Edukacji Narodowej.  W tym roku świętowaliśmy go z zachowaniem reżimu sanitarnego, spotykając  się w mniejszym niż zazwyczaj gronie.  Aby uniknąć gromadzenia się, w oficjalnej uroczystości udział wzięli nauczyciele i pracownicy szkoły. Uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach. 

Pan dyrektor Wojciech Banasiak  zwrócił się do zebranych w sali gimnastycznej  pedagogów: „dziękuję za zaangażowanie w pracę, wyrozumiałość i życzliwość jaką okazujecie naszym wychowankom, za cierpliwość i serdeczność, którymi niezmiennie ich obdarzacie. Dziękuję, że jesteście twórczy i kreatywni, że jesteście dla swoich uczniów mistrzami. Zapraszacie  do wielkiej przygody, jaką jest zdobywanie wiedzy. Cieszę się, że uczestniczą Państwo w wychowaniu młodzieży, pozwalając rozwijać pasje i zainteresowania. W tym szczególnym dniu życzę, aby niełatwa praca dawała jeszcze lepsze efekty, była źródłem zawodowej satysfakcji, przynosiła radość i uznanie”. Wyrazem tego uznania i szczególnego docenienia trudnej pracy nauczyciela były nagrody.