{gallery}aktualnosci/kwiecien2008/targi2009{/gallery}
W dniach od 12 do 13 marca w siedzibie Starostwa Powiatowego Kutnie odbywały się Targi Edukacyjne. Swoją ofertę dydaktyczno-wychowawczą przedstawiły szkoły ponadgimnazjalne z Kutna i okolic.
Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Nauczyciele i uczniowie przygotowali ciekawą prezentację multimedialną przedstawiającą najważniejsze wiadomości na temat naszej szkoły. Dla zainteresowanych były również barwne foldery, a nasi uczniowie chętnie udzielali informacji na temat atmosfery panującej w szkole i bazy dydaktyczno-wychowawczej. Pytano o wszystko: o kierunki kształcenia, o zajęcia sportowe, o ofertę kół zainteresowań, o szkolne imprezy i wycieczki.Podczas trwania Targów Edukacyjnych  szeroko otworzyły się drzwi naszej szkoły dla przyszłych uczniów. Zainteresowani mieli okazję przekonać się osobiście jak prezentują się nasze znakomicie wyposażone pracownie, nowoczesna sala gimnastyczna czy bogata w książkowe i multimedialne zasoby biblioteka. Mogli doświadczyć że nasi uczniowie są życzliwi wobec siebie i młodszych kolegów, bo jesteśmy szkołą, która od lat dba o to, by każdy w niej czuł się bezpiecznie, czuł się u siebie.
 
Do obejrzenia zdjęć zapraszamy do galerii