Już od najbliższej soboty  (30 września) do niedzieli 8 października będzie można głosować na projekt w ramach Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Jeden z naszych uczniów  zaproponował  teren w obrębie szkoły na siłownię zewnętrzną.

kbo2017

Siłownia będzie wyposażona w atrakcyjne urządzenia m.in. do wyciskania siedząc, prasę nożną, rower, narty biegówki, krzesełko do podnoszenia masy ciała, potrójny twister, dwie ławki plus rowery oraz dla niepełnosprawnych wyciąg górny. Urządzając siłownię ,,pod chmurką” trzeba przygotować teren – wyrównać powierzchnię i uzupełnić trawę tak, aby stanowiła dobre i bezpieczne podłoże dla terenu rekreacyjnego.

Budowa siłowni plenerowej zachęci do aktywnego spędzania wolnego czasu społeczność lokalną. Zabudowa mieszkalna i obiekty edukacyjne sprawiają, że teren Zespołu Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie jest idealnym miejscem dla lokalizacji takiego obiektu Siłownia stanowiłaby  ofertę sportową dla mieszkańców w różnym wieku oraz osób niepełnosprawnych.

Każdy mieszkaniec Kutna może oddać swój głos.

Głosowanie przez internet dostępne na stronie: https://kutno.budzet-obywatelski.org/

Karty do głosowania można odebrać w godzinach od 10:00 do 18:00 w następujących miejscach:

·         Kutnowski Dom Kultury (ul. Żółkiewskiego 4)
·         Galeria Marcredo (ul. Kościuszki 73)
·         Wasiakowie Lunch Cafe (ul. Grunwaldzka 3)
·         Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Zamoyskiego 1)
·         Szkoła Podstawowa nr 6 (ul. Łąkoszyńska 9)  Liczymy na WASZE głosy.