Męska reprezentacja lekkoatletyczna naszej szkoły, po zajęciu drugiego miejsca w rejonie, uzyskała awans na zawody wojewódzkie. 

10 października w Sieradzu nasi zawodnicy rywalizowali z najlepszymi drużynami lekkoatletycznymi  w województwie łódzkim. Zmagania sportowe przebiegały w bardzo zaciętej atmosferze. Ostatecznie reprezentacja ,,Grabskiego” zajęła dziewiąte miejsce.

Najlepsze wyniki naszych uczniów: 
Filip Góreczny – pchnięcie kulą 5kg – 1 miejsce z wynikiem  15,03m,
Cezary Zielonka – bieg na 100m – 3 miejsce z wynikiem 11,80s,
Jakub Kunikowski – pchnięcie kulą 6kg– 4 miejsce z wynikiem 11,66kg.

zawody

Skład reprezentacji: Krystian Górczyński, Piotr Popławski, Szymon Andrzejczak, Szymon Świerczyński, Maciej Wojtalik, Damian Drzewiecki, Dawid Wiciński, Tobiasz Śródecki, Karol Kowalski, Dawid Walczak. Opiekę nad zawodnikami sprawowali: p. Marcin Rymarkiewicz i p.Jakub Nadolski.

Gratulujemy udanego występu i życzymy powodzenia w następnych zawodach!